Clair de Lune
Clair De Lune

Sjećate se foruma La Tua Cantante?Ako da,ovo je njegova bolja verzija.La Tua Cantante je imao 250 članova i preko 3o ooo postova.No,propao je te je zbrisan.No,mi ga opet dižemo na noge!Ovaj Twilight forum ima sve ono što i drugi Twilight forumi imaju,ali ovaj ima i-toplinu.Imamo igricu,novosti,off dio,zabavu.Razna takmičenja za pisanje pjesama,crtanje,razne nagrade.Dodjite i zabavite se!Svojom registracijom bi ste nam jako pomogli u podizanju ovog foruma na noge.Hvala unaprijed.


CDL ekipa.


Join the forum, it's quick and easy

Clair de Lune
Clair De Lune

Sjećate se foruma La Tua Cantante?Ako da,ovo je njegova bolja verzija.La Tua Cantante je imao 250 članova i preko 3o ooo postova.No,propao je te je zbrisan.No,mi ga opet dižemo na noge!Ovaj Twilight forum ima sve ono što i drugi Twilight forumi imaju,ali ovaj ima i-toplinu.Imamo igricu,novosti,off dio,zabavu.Razna takmičenja za pisanje pjesama,crtanje,razne nagrade.Dodjite i zabavite se!Svojom registracijom bi ste nam jako pomogli u podizanju ovog foruma na noge.Hvala unaprijed.


CDL ekipa.
Clair de Lune
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

TWILIGHT ZVEZDA Taylor Lautner priča o Jacobu Black-u

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

*Juliett*

*Juliett*
~Rosalie Hale Black Mod~
~Rosalie Hale Black Mod~

 TWILIGHT ZVEZDA Taylor Lautner priča o Jacobu Black-u Taylor-Lautner-Spotted-Kissing-Kristen-Stewart-in-New-Moon-Pic.jpgh1_


Twilight zvezda Taylor Lautner je priznao da oseća "sažaljenje" prema svom liku Jacobu Black-u jer je on tako zaljubljen.



Glumac, koji igra vukodlaka koji je zaluđen za Bellu Swan u vampirskom serijalu, otkrio je da on razume odakle njegov lik dolazi.
Ovaj 18 - godišnjak kaže: “Kada sam pročitao knjige, osetio sam sažaljenje prema Jacobu. On je tako zaljubljen.”
”Postoji trenutak kada on prisiljava Bellu da ga poljubi, a ona pokušava da pobegne i ona se u jednom trenutku ukočila... to postaje stvarno teško. Ne postoji ništa više nego što on želi da bude sa njom, ali on to ne može.”

[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.