Clair de Lune
Clair De Lune

Sjećate se foruma La Tua Cantante?Ako da,ovo je njegova bolja verzija.La Tua Cantante je imao 250 članova i preko 3o ooo postova.No,propao je te je zbrisan.No,mi ga opet dižemo na noge!Ovaj Twilight forum ima sve ono što i drugi Twilight forumi imaju,ali ovaj ima i-toplinu.Imamo igricu,novosti,off dio,zabavu.Razna takmičenja za pisanje pjesama,crtanje,razne nagrade.Dodjite i zabavite se!Svojom registracijom bi ste nam jako pomogli u podizanju ovog foruma na noge.Hvala unaprijed.


CDL ekipa.


Join the forum, it's quick and easy

Clair de Lune
Clair De Lune

Sjećate se foruma La Tua Cantante?Ako da,ovo je njegova bolja verzija.La Tua Cantante je imao 250 članova i preko 3o ooo postova.No,propao je te je zbrisan.No,mi ga opet dižemo na noge!Ovaj Twilight forum ima sve ono što i drugi Twilight forumi imaju,ali ovaj ima i-toplinu.Imamo igricu,novosti,off dio,zabavu.Razna takmičenja za pisanje pjesama,crtanje,razne nagrade.Dodjite i zabavite se!Svojom registracijom bi ste nam jako pomogli u podizanju ovog foruma na noge.Hvala unaprijed.


CDL ekipa.
Clair de Lune
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Bella-da li je najljepša?

+2
Hope :)
*Juliett*
6 posters

?

Bella-da li je najljepša? Vote_lcap50%Bella-da li je najljepša? Vote_rcap 50% [ 2 ]
Bella-da li je najljepša? Vote_lcap50%Bella-da li je najljepša? Vote_rcap 50% [ 2 ]
Ukupno glasova : 4


Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1Bella-da li je najljepša? Empty Bella-da li je najljepša? uto lip 21, 2011 9:20 pm

*Juliett*

*Juliett*
~Rosalie Hale Black Mod~
~Rosalie Hale Black Mod~

Pa,što mislite?

2Bella-da li je najljepša? Empty Re: Bella-da li je najljepša? pon lip 27, 2011 8:35 am

Hope :)

Hope :)
Administrator
Administrator

Ne, naprotiv uopće mi nije ne znam ni ja što.

https://clairdelune.forumcroatian.com

3Bella-da li je najljepša? Empty Re: Bella-da li je najljepša? pon lip 27, 2011 9:33 am

*Juliett*

*Juliett*
~Rosalie Hale Black Mod~
~Rosalie Hale Black Mod~

Naptoriv,uopce ne kuzim kaj decki vide u njoj

4Bella-da li je najljepša? Empty Re: Bella-da li je najljepša? pon lip 27, 2011 12:28 pm

Eternally.Damned

Eternally.Damned
Pisac
Pisac

ne, uopšte nije ništa posebno

http://horizoninblack.tumblr.com/

5Bella-da li je najljepša? Empty Re: Bella-da li je najljepša? sri lip 29, 2011 9:45 pm

Iva

Iva
Dobrodošli u čopor
Dobrodošli u čopor

Ne, nikako. Štaviše nije mi uopšte lijepa. Rosalie je milion puta ljepša od nje^^ A i Alice takođe.

6Bella-da li je najljepša? Empty Re: Bella-da li je najljepša? sri srp 06, 2011 11:50 am

*PoslednjaVampirica*

*PoslednjaVampirica*
Moderator
Moderator

Jeste sa dugom kosom Very Happy

7Bella-da li je najljepša? Empty Re: Bella-da li je najljepša? sri srp 06, 2011 12:10 pm

(c)micy

(c)micy
Administrator
Administrator

Da Very Happy prelepa je ^^

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.