Clair de Lune
Clair De Lune

Sjećate se foruma La Tua Cantante?Ako da,ovo je njegova bolja verzija.La Tua Cantante je imao 250 članova i preko 3o ooo postova.No,propao je te je zbrisan.No,mi ga opet dižemo na noge!Ovaj Twilight forum ima sve ono što i drugi Twilight forumi imaju,ali ovaj ima i-toplinu.Imamo igricu,novosti,off dio,zabavu.Razna takmičenja za pisanje pjesama,crtanje,razne nagrade.Dodjite i zabavite se!Svojom registracijom bi ste nam jako pomogli u podizanju ovog foruma na noge.Hvala unaprijed.


CDL ekipa.


Join the forum, it's quick and easy

Clair de Lune
Clair De Lune

Sjećate se foruma La Tua Cantante?Ako da,ovo je njegova bolja verzija.La Tua Cantante je imao 250 članova i preko 3o ooo postova.No,propao je te je zbrisan.No,mi ga opet dižemo na noge!Ovaj Twilight forum ima sve ono što i drugi Twilight forumi imaju,ali ovaj ima i-toplinu.Imamo igricu,novosti,off dio,zabavu.Razna takmičenja za pisanje pjesama,crtanje,razne nagrade.Dodjite i zabavite se!Svojom registracijom bi ste nam jako pomogli u podizanju ovog foruma na noge.Hvala unaprijed.


CDL ekipa.
Clair de Lune
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

PopSugar 100: Your Top 10 Hot Vampires and Werewolves!

3 posters

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Eternally.Damned

Eternally.Damned
Pisac
Pisac

Sajt PopSugar je izabrao 10 najhot vukodlaka i vampira.


10. Taylor Lautner
Njegova fan baza iako je jako velika uspjela mu je odigurati tek 10. mjesto na top listi. Njegov lik u Twilightu poznat je po tome što se bori za Bellino srce. Vidjet ćemo ga u Praskozorju, ali i u filmu Abduction.

8. Peter Facinelli
Vampir liječnik sa srcem od zlata, Peter Facinelli Dr. Carlisle Cullen je vođa Cullen klana. Na zaslonu, dr. Cullen je ozbiljan i brižan, dok izvan ekrana Peter je posvećen obiteljski čovjek koji voli da se poveže sa fanovima na Twitteru.

5. Kristen Stewart
Twilight fanovi će tek vidjeti Kristen Stewart kao vampira, ali samo iščekivanje joj sletio na broj pet na PopSugar 100 popisa. Kristenini kolege već govore kako izgleda sjajno kao vampir, ali i kao Edwardova nevjesta. Iako ćemo se još načekati da je vidimo kao krvopiju zbog dva dijela posljedneg dijela Twilight sage.

4. Kellan Lutz
Sexy Emmet Cullen došao je na 4. mjesto najboljih vukodlaka i vampira.Ovaj veliki momak je zapravo nepopravljivi romantik i ima ogromno srce za pse. Imat ćemo ga prilike vidjeti u romantičnoj komediji ali i u sljedeća dva dijela Praskozorja, kao Emmeta Cullena.

3. Ashley Greene
Postoji nešto o Ashley Greene i njezinom prekrasnom osmijehu. Kao Alice Cullen, ona je Bellina najbolja priajteljica, ali i Edwardova sestra. Ashley je na filmu preslatka djevojka, ali kada izađe iz 'Sumrak' garderobe ona je prava ljepotica.

2. Robert Pattinson
Robert Pattinson je ove godine propustio prvo mjesto na Top listi. Kao pobjednik 2009. i 2010. godine, bili smo blago šokirani kada smo vidjeli da je ove godine izgubio za dlaku. Kao Edwarda Cullena, svi fanovi su željni da vide njegov medeni mejsec sa Bellom.



Čitava lista

http://horizoninblack.tumblr.com/

*Juliett*

*Juliett*
~Rosalie Hale Black Mod~
~Rosalie Hale Black Mod~

Ljuta sam.Taylor da je na 10 mjestu?

Eternally.Damned

Eternally.Damned
Pisac
Pisac

i ja sam an to bila WTF -.-

ono, drago mi je što je Ian prvi Razz
al Taylor zaslužuje više

http://horizoninblack.tumblr.com/

*Juliett*

*Juliett*
~Rosalie Hale Black Mod~
~Rosalie Hale Black Mod~

A,Ian je prvi?Ajd,ok,ja bi njega stavila na drugo mjesto.A Roberta ne na drugo,nego bar na 6,5

Eternally.Damned

Eternally.Damned
Pisac
Pisac

Jensen bi bio među prva tri da je vampir ili vukodlak Razz

al ma daaaaaj Tay na 10. -.-

http://horizoninblack.tumblr.com/

*Juliett*

*Juliett*
~Rosalie Hale Black Mod~
~Rosalie Hale Black Mod~

Jensen bi bio na 0 mjestu,XD tj mjestu jos ispred 1,XDDD

(c)micy

(c)micy
Administrator
Administrator

OOO lepo...Robert 2^^ viii xD :DD
Taylor je trebao više...Makar na 3...:DD

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.