Clair de Lune
Clair De Lune

Sjećate se foruma La Tua Cantante?Ako da,ovo je njegova bolja verzija.La Tua Cantante je imao 250 članova i preko 3o ooo postova.No,propao je te je zbrisan.No,mi ga opet dižemo na noge!Ovaj Twilight forum ima sve ono što i drugi Twilight forumi imaju,ali ovaj ima i-toplinu.Imamo igricu,novosti,off dio,zabavu.Razna takmičenja za pisanje pjesama,crtanje,razne nagrade.Dodjite i zabavite se!Svojom registracijom bi ste nam jako pomogli u podizanju ovog foruma na noge.Hvala unaprijed.


CDL ekipa.


Join the forum, it's quick and easy

Clair de Lune
Clair De Lune

Sjećate se foruma La Tua Cantante?Ako da,ovo je njegova bolja verzija.La Tua Cantante je imao 250 članova i preko 3o ooo postova.No,propao je te je zbrisan.No,mi ga opet dižemo na noge!Ovaj Twilight forum ima sve ono što i drugi Twilight forumi imaju,ali ovaj ima i-toplinu.Imamo igricu,novosti,off dio,zabavu.Razna takmičenja za pisanje pjesama,crtanje,razne nagrade.Dodjite i zabavite se!Svojom registracijom bi ste nam jako pomogli u podizanju ovog foruma na noge.Hvala unaprijed.


CDL ekipa.
Clair de Lune
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Koji je Vaš omiljeni lik?

3 posters

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1Koji je Vaš omiljeni lik? Empty Koji je Vaš omiljeni lik? pet lip 17, 2011 5:34 pm

(c)micy

(c)micy
Administrator
Administrator

Koji je vaš omiljen lik u ovoj Sagi?
Zašto baš on/ona?

2Koji je Vaš omiljeni lik? Empty Re: Koji je Vaš omiljeni lik? sub lip 25, 2011 5:32 pm

Rose. ♥

Rose. ♥
Dobrodošli u čopor
Dobrodošli u čopor

Jacob - zato što je predivan (ne mislim samo na fizički izgled)
-stvarno voli Bellu, bio je tu za nju kad joj je bilo najteže (a Edward ju je ostavio :S )

Rosalie - iako je hladna, meni je jedan od najboljih likova. Prelijepa je... i shvatam zašto je onakva Very Happy

3Koji je Vaš omiljeni lik? Empty Re: Koji je Vaš omiljeni lik? sub lip 25, 2011 5:34 pm

*Juliett*

*Juliett*
~Rosalie Hale Black Mod~
~Rosalie Hale Black Mod~

U potpunosti se slazem s postom gore.I Riley-prehot je

4Koji je Vaš omiljeni lik? Empty Re: Koji je Vaš omiljeni lik? sub lip 25, 2011 6:40 pm

(c)micy

(c)micy
Administrator
Administrator

Edvard - Zato što mi je poseban. Prelep mi je i predobar Very Happy
Ima neke osobine koje su mnogo drugačije od osobina ostalih Very Happy

Bela - Posebna je na svij način.Svidja mi se kao osoba.Jako je zanimljiva.Prelepa je ima prelepog dečka kasnije muža xD

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.