Clair de Lune
Clair De Lune

Sjećate se foruma La Tua Cantante?Ako da,ovo je njegova bolja verzija.La Tua Cantante je imao 250 članova i preko 3o ooo postova.No,propao je te je zbrisan.No,mi ga opet dižemo na noge!Ovaj Twilight forum ima sve ono što i drugi Twilight forumi imaju,ali ovaj ima i-toplinu.Imamo igricu,novosti,off dio,zabavu.Razna takmičenja za pisanje pjesama,crtanje,razne nagrade.Dodjite i zabavite se!Svojom registracijom bi ste nam jako pomogli u podizanju ovog foruma na noge.Hvala unaprijed.


CDL ekipa.


Join the forum, it's quick and easy

Clair de Lune
Clair De Lune

Sjećate se foruma La Tua Cantante?Ako da,ovo je njegova bolja verzija.La Tua Cantante je imao 250 članova i preko 3o ooo postova.No,propao je te je zbrisan.No,mi ga opet dižemo na noge!Ovaj Twilight forum ima sve ono što i drugi Twilight forumi imaju,ali ovaj ima i-toplinu.Imamo igricu,novosti,off dio,zabavu.Razna takmičenja za pisanje pjesama,crtanje,razne nagrade.Dodjite i zabavite se!Svojom registracijom bi ste nam jako pomogli u podizanju ovog foruma na noge.Hvala unaprijed.


CDL ekipa.
Clair de Lune
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Renesmee i Jacob-da ili ne?

+2
MISA
*Juliett*
6 posters

??

Renesmee i Jacob-da ili ne? Vote_lcap0%Renesmee i Jacob-da ili ne? Vote_rcap 0% [ 0 ]
Renesmee i Jacob-da ili ne? Vote_lcap100%Renesmee i Jacob-da ili ne? Vote_rcap 100% [ 1 ]
Ukupno glasova : 1


Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1Renesmee i Jacob-da ili ne? Empty Renesmee i Jacob-da ili ne? uto lip 21, 2011 9:36 pm

*Juliett*

*Juliett*
~Rosalie Hale Black Mod~
~Rosalie Hale Black Mod~

??

2Renesmee i Jacob-da ili ne? Empty Re: Renesmee i Jacob-da ili ne? sub lip 25, 2011 4:58 pm

MISA

MISA
Dobrodošli u čopor
Dobrodošli u čopor

Ne

3Renesmee i Jacob-da ili ne? Empty Re: Renesmee i Jacob-da ili ne? sub lip 25, 2011 6:53 pm

(c)micy

(c)micy
Administrator
Administrator

Ne - Zaista mi je drago što je Džejk srećan pored nje,ali ona je polu vampir jednog dana će verovatno biti vampir...



Zadnja promjena: (c)micy; sub lip 25, 2011 6:56 pm; ukupno mijenjano 1 put.

4Renesmee i Jacob-da ili ne? Empty Re: Renesmee i Jacob-da ili ne? sub lip 25, 2011 6:53 pm

*Juliett*

*Juliett*
~Rosalie Hale Black Mod~
~Rosalie Hale Black Mod~

Daaaaaaaa <3 Obozavam ihh I love you

5Renesmee i Jacob-da ili ne? Empty Re: Renesmee i Jacob-da ili ne? ned lip 26, 2011 11:18 am

Elly

Elly
Dobrodošli u čopor
Dobrodošli u čopor

Da, što da ne, baš mi je super to Smile

6Renesmee i Jacob-da ili ne? Empty Re: Renesmee i Jacob-da ili ne? pon lip 27, 2011 8:37 am

Hope :)

Hope :)
Administrator
Administrator

Definitivno da, obožavam ih

https://clairdelune.forumcroatian.com

7Renesmee i Jacob-da ili ne? Empty Re: Renesmee i Jacob-da ili ne? uto lip 28, 2011 9:09 am

Eternally.Damned

Eternally.Damned
Pisac
Pisac

da definitivno
iako nekima sad to izgleda malo bolesno, ali on na nju ne gleda na taj način i ok je Very Happy

http://horizoninblack.tumblr.com/

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.